Перевезення (Транспортування) Лежачих Хворих, Інвалідів — Одеса, Одеська область
Мова

Перевезення хворих в Одесі

В наявності досвідчений персонал та спеціалізований автомобіль

 • Компетентні співробітники
 • Надійний транспорт
 • Цілодобова готовність
Сучасне обладнання
Спеціальне медтаксі: кушетка з фіксаторами, кріплення для інвалідного візка, модифіковані ноші
Акуратний персонал
Ввічливе ставлення до підопічних, дбайливе звернення та чуйний підхід до будь-якого прохання клієнта
Спеціалізований транспорт
Сучасний реанімобіль оснащений усім необхідним обладнанням та зручними пристроями
ПРО НАС
ПРО НАС

Цілодобова служба перевезення лежачих хворих в Одесі

ПРО НАС

Компанія «R-Clinic-Auto» готова 24/7 без перерв на вихідні та святкові дні надати послугу транспортування інвалідів у будь-якому районі міста Одеса та по всьому регіону Одеська область, включаючи Овідіопольський, Комінтернівський, Лиманський (Фонтанка, Крижанівка) район. У межах міста це Приморський (Центр, Фонтан, Чубаївка), Київський (Таїрово, Совіньйон, Чорноморка), Суворівський (Пересип) і Малиновський (Черемушки, Ближні та Дальні Млини, Молдаванка, Ленселище) район. Основною перевагою професійної доставки інвалідів, пацієнтів різного віку та пасажирів після оперативного лікування є добре підготовлений та ввічливий персонал. Кадрова політика в «R-Clinic-Auto» реалізується достатньо суворо. Співробітники проходять співбесіду, тестові зміни, випробувальний термін, в рамках яких компанія дізнається про майбутнього колегу з кращого боку, а претенденти на посаду санітара та водія чітко усвідомлюють посадові вимоги з боку фірми. У підсумку, працювати залишаються ті претенденти, у яких виходить адаптуватися в колективі та зрозуміти специфіку роботи, що полягає в максимально ввічливому поводженні з клієнтами та чіткому виконанні обов’язків.

Справді, даний сегмент транспортних послуг, а саме перевезення лежачих хворих (зокрема, Одеса), потребує чіткості злагоджених дій команди кожного реанімобіля та точності кожної доставки. Коли у наших співгромадян виникає життєва потреба у транспортуванні малорухливих громадян, медтаксі приїжджає вчасно. Інакше працювати неможливо — адже найчастіше «на вагу золота» кожна хвилина. Пунктуальність у кожному кейсі — це те, за що відповідає добре обізнаний з умовами замовлення менеджер.

Замовити послугу транспортування літнього українця чи українки, які обтяжені хворобливим станом чи травмою, зовсім нескладно. Достатньо набрати телефонний номер і Вам обов’язково передзвонять. Коротка, але інформативна консультація допоможе визначитися із замовленням послуги та призначити точний час приїзду медтаксі на вказану адресу. Це може бути багатоквартирний житловий будинок, приватний особняк, котедж, лікарня, медичний центр, приватний будинок для літніх людей або пансіонат для людей похилого віку. Наші співробітники делікатно занурять пасажира в салон, якщо його здатність до самостійного пересування обмежена патологією, і доставлять туди, куди забажає клієнт — сам підопічний або його родич, який виступив у ролі замовника.

«R-Clinic-Auto» надає наступний сервіс:

 • Доставка пацієнта з адреси проживання у медичний центр, у лікарню, у приватний дім престарілих в Одесі або в пансіонат, а також у зворотному напрямку: із закладу охорони здоров’я — додому.
 • Перевезення лежачих хворих на хірургічну терапію, фізіотерапію, на огляд та заходи з діагностики.
 • Супровід пацієнта для здачі аналізів та на обстеження до діагностичного центру.
 • Транспортування лежачих хворих у межах великих українських міст та у Євросоюз.

Додамо, що недорого реалізуються невідкладні та регулярні рейси медтаксі «R-Clinic-Auto» до держав ЄС — це напрями автомобільного транспорту до Західної, Південної, Східної та Північної Європи, де пасажир медтаксі планує проходити оздоровчу програму або проживати у колі близьких. Тому з усією підставою можна стверджувати, що сервіс компанії має по-справжньому європейську якість — транспортування ослаблених пацієнтів за кордон виконується акуратно і вчасно.

ПРО НАС
Переваги «R-Clinic-Auto»
Переваги «R-Clinic-Auto»

Підприємство в особі своїх співробітників завжди йде назустріч побажанням замовника, намагається забезпечити максимум комфорту пасажиру, який ослаблений патологіями, родичами та близьким людям, які його супроводжують.

 • Переважно в особовому складі інватаксі перебувають два санітари, які мають гарну фізичну форму, розбираються в методах перенесення підопічних у транспорт і точно виконують зворотні дії за місцем прибуття. Це досвідчені співробітники, які разом із Вами супроводжують пацієнта на обстеженні, на здачі аналізів, на оздоровчих та підтримуючих процедурах.
 • На тривалому маршруті згідно з договірними умовами до команди може приєднатися фельдшер, який здатний надати таку потрібну послугу, як швидка допомога при раптовому ускладненні або нападі хвороби. Своєчасні маніпуляції, прийом необхідних ліків виключають летальні ризики та є додатковими заходами безпеки.
 • Професійний водій чудово поінформований про свої обов’язки, які полягають не тільки у пунктуальному керуванні транспортним засобом, а й у правильному виборі найбільш зручного та безпечного маршруту. Шофер пройшов спеціальний інструктаж і добре знає стан доріг, завдяки чому виключаються трясіння, розгойдування та інші перешкоди, які є неприйнятними, коли здійснюються перевезення лежачих хворих в Одесі.
Наше медичне таксі завжди супроводжують 2 санітари
За прайсом додаткової заявки екіпаж доповнить досвідчений фельдшер
НАШІ АВТОМОБІЛІ

RENAULT TRAFIC AMBULANCE — ЦЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ
МЕДИЧНИЙ ТРАНСПОРТ З НОРМ ЄВРО 5

Доставка пацієнтів лікарні та постояльців у пансіонат для літніх українців виконуються на спеціальній машині, яка обладнана всім необхідним.

 • Салон санітарного автомобіля оснащений всім, що потрібно пасажирам для комфорту, а також для тих, хто супроводжує рідну людину, сидячи у зручних кріслах. Для хворих людей призначена кушетка з багатофункціональними кріпленнями, які підвищують безпеку пасажира в дорозі.
 • Є ходунки та милиці для тих випадків, коли підопічний забажає подолати невелику відстань самотужки — зрозуміло, за підтримки та безпосередньої участі ввічливого персоналу.
 • Часто застосовуються сидячі ноші для перенесення на верх і вниз сходами, а також колісні носилки зі спеціального легкого, стерильного сплаву, які мають офіційний доступ у відділення інтенсивної терапії і навіть в операційну.
ПИТАННЯ / ВІДПОВІДЬ
Відповіді на найпоширеніші Питання:
Чи є в реанімобілі кондиціонер?

Так, у салоні працює стабільна система кондиціювання, яка забезпечує комфортні перевезення лежачих хворих у літню спеку.

Які документи необхідні для транспортування за кордон?

Для доставки хворого за кордон обов’язково потрібні закордонний паспорт; витяг із лікарні (медичний центр, амбулаторія), амбулаторна карта хворого, страховка для країн ЄС.

Чи є у медтаксі кисневе обладнання?

Так, кисневе обладнання звичайно є для транспортування хворих Україною та країнами Європи.

Скільки коштує перевезення лежачого хворого?

Щоб дізнатися вартість транспортування інваліда або пацієнта клініки, потрібно зателефонувати за телефонним номером, що вказаний на сайті, та отримати інформативну консультацію обізнаного менеджера.

Які чинники впливають на вартість перевезення лежачого хворого?

Ціна перевезення літнього українця, інваліда або хірургічного хворого після операції залежить від часу доби здійснення доставки, від довжини маршруту, а також необхідності переносити пацієнта сходами.