Перевезення (Транспортування) Лежачих Хворих, Інвалідів — Львів, Львівська область
Мова

Перевезення хворих у Львові

В наявності досвідчений персонал та спеціалізований автомобіль

 • Компетентні співробітники
 • Надійний транспорт
 • Цілодобова готовність
Сучасне обладнання
Спеціальне медтаксі: кушетка з фіксаторами, кріплення для інвалідного візка, модифіковані ноші
Акуратний персонал
Ввічливе ставлення до підопічних, дбайливе звернення та чуйний підхід до будь-якого прохання клієнта
Спеціалізований транспорт
Сучасний реанімобіль оснащений усім необхідним обладнанням та зручними пристроями
ПРО НАС
ПРО НАС

Цілодобова служба перевезення лежачих хворих у Львові

ПРО НАС

Стан, що нерідко переживають люди з особливими потребами, які нещодавно перенесли хірургічну операцію, інсульт, інфаркт або ЧМТ (черепно-мозкова травма) вимагає спокою в самому буквальному сенсі цього слова. Якщо в даний момент виникає необхідність відправитися додому, до лікарні, у медичний центр або пансіонату для літніх, то необхідний спеціалізований транспорт і відповідний супровід. Саме такий сервіс надає компанія «R-Clinic-Auto», яка готова цілодобово 7 днів на тиждень до надання послуги перевезення лежачого хворого у Львові у необхідну локацію. Сервіс доступний у кожному міському секторі — це Шевченківський, Франківський, Сихівський, Личаківський, Залізничний та Галицький район. Добре підготовлений досвідчений персонал є найважливішою перевагою, яку отримує замовник, коли звертається до послуг компанії «R-Clinic-Auto» (Львівська область).

Важливим аспектом при відборі претендентів на роботу у фірмі є порядність та здатність зберігати спокій у стресовій ситуації. Необхідно розуміти специфіку роботи з літніми та хворими людьми, які далеко не завжди зберігають тверезість розуму та доброзичливе ставлення до персоналу. Проте, співробітник завжди повинен бути добродушним і доброзичливим стосовно пасажирів медтаксі.

Кожен претендент проходить попередню співбесіду, а потім виконує тестові зміни, після яких слідує випробувальний термін. Коли співробітник добре зарекомендує себе, він зараховується до штату.

Підкреслимо, що даний вид діяльності, який передбачає перевезення лежачих хворих, пацієнтів відділень інтенсивної терапії та постояльців геріатричного пансіонату, базується на дбайливому ставленні до підопічного та максимальної точності під час виконання заявки кожного клієнта. Чемні та добре підготовлені співробітники швидко та пунктуально забезпечують доставку громадян, які ослаблені хворобою чи травмою, саме туди, де їм зараз необхідно перебувати. Потрібно враховувати, що ситуації, як і пасажири, бувають різні, але працівники агентства завжди підходять до виконання кожного замовлення максимально відповідально та враховують індивідуальні особливості кожного кейсу.

«R-Clinic-Auto» надає надійні послуги:

 • Перевезення пасажира з адреси проживання у медичний центр, до лікарні, у приватний дім для престарілих у Львові або в пансіонат, а також у зворотному напрямку: із закладу з охорони здоров’я — додому.
 • Транспортування лежачих хворих на хірургічне лікування, фізіотерапію, на огляд та діагностичні заходи.
 • Супровід пацієнта для здачі аналізів, на консультацію та обстеження до діагностичного центру.
 • Перевезення лежачих хворих в ареалі великих міст країни та до Європи.

Нагадаємо, що недорого доступні невідкладні та регулярні рейси інватаксі «R-Clinic-Auto» до держав Євросоюзу — це напрями спеціалізованого транспорту до Західної, Південної, Східної та Північної Європи, де пацієнт планує проходити оздоровчу програму або проживати у родинному колі. Справді, з усією підставою можна стверджувати, що сервіс компанії має по-справжньому європейські показники — транспортування особливих пасажирів за кордон виконується акуратно і вчасно.

ПРО НАС
Переваги «R-Clinic-Auto»
Переваги «R-Clinic-Auto»

В особі своїх співробітників компанія завжди йде назустріч побажанням замовника, намагається мінімізувати ризики і гарантувати максимум комфорту пасажиру, який ослаблений патологіями, а також рідним та близьким людям, які його супроводжують.

 • Зазвичай в особовому складі реанімобіля перебувають два санітари, які мають гідну фізичну форму, розбираються в методах перенесення підопічних у машину і точно виконують зворотні дії за місцем прибуття. Це досвідчений персонал, який разом з Вами супроводить пацієнта під час обстеження, здачі аналізів, на відновлювальних та підтримуючих процедурах.
 • При особливо протяжному маршруті згідно з договірними умовами до команди може приєднатися фельдшер, який здатний надати швидку допомогу пасажиру при раптовому ускладненні або нападі хвороби. Своєчасні маніпуляції, прийом необхідних ліків виключають летальні ризики та є додатковими заходами безпеки.
 • Професійний водій чудово обізнаний про свої обов’язки, які полягають не лише у пунктуальному керуванні транспортним засобом, а й у правильному виборі оптимального маршруту. Шофер пройшов спеціальний інструктаж і добре знає стан доріг, завдяки чому виключаються трясіння, розгойдування кузова та інші перешкоди, які є неприйнятними, коли здійснюються перевезення лежачих хворих у Львові.
Наше медичне таксі завжди супроводжують 2 санітари
За прайсом додаткової заявки екіпаж доповнить досвідчений фельдшер
НАШІ АВТОМОБІЛІ

RENAULT TRAFIC AMBULANCE — ЦЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ
МЕДИЧНИЙ ТРАНСПОРТ З НОРМ ЄВРО 5

Доставка пацієнтів у медичний центр та постояльців до будинку для літніх українців виконуються на спеціалізованій машині, яка обладнана всім, що потрібно в такій ситуації.

 • Салон медтаксі оснащений усім, що потрібно хворим, інвалідам, а також тим, хто супроводжують родича або члена сім’ї, сидячи в зручних кріслах. Для людей з особливими потребами призначена кушетка з функціональними кріпленнями, які підвищують безпеку пасажира в дорозі.
 • Завжди є ходунки, милиці, які незамінні в тих випадках, коли підопічний забажає подолати невелику відстань самотужки — зрозуміло, за підтримки та безпосередньої участі ввічливого персоналу.
 • Досить регулярно застосовуються сидячі ноші для перенесення на верх і вниз сходами, а також колісні носилки зі спеціального легкого, стерильного сплаву, які мають офіційний доступ у відділення інтенсивної терапії і навіть в операційну.
ПИТАННЯ / ВІДПОВІДЬ
Відповіді на найпоширеніші Питання:
Чи застосовується в інватаксі кондиціонер?

Так, салон медтаксі оснащений стабільною системою кондиціювання внутрішньої атмосфери, яка гарантує комфортні перевезення лежачих хворих у спеку та на загазованих трасах.

Які документи необхідні для переїзду за кордон України?

Для перевезення лежачого пацієнта за кордон обов’язково потрібен закордонний паспорт; витяг з лікарні (медичний стаціонарний заклад, амбулаторія), амбулаторна карта хворого, страховка для країн Євросоюзу.

Чи працює у реанімобілі кисневе обладнання?

Так, кисневе обладнання регулярно використовується для транспортування хворих Україною та європейськими країнами.

Скільки коштують перевезення лежачих хворих?

Щоб зрозуміти реальну вартість перевезення інваліда чи пацієнта лікарні додому чи у пансіонат, потрібно зателефонувати за телефонним номером, що вказано на мережевому ресурсі, і отримати докладну консультацію обізнаного менеджера.

Від яких факторів залежить вартість перевезення лежачих хворих?

Ціна доставки літнього громадянина чи громадянки, інваліда чи хірургічного хворого після операції на вказану адресу залежить від часу доби здійснення транспортування, від довжини рейсу в кілометрах, а також від необхідності носити підопічного сходами.