Перевезення (Транспортування) Лежачих Хворих, Інвалідів — Кривий Ріг, Дніпропетровська область
Мова

Перевезення хворих у Кривому Розі

В наявності досвідчений персонал та спеціалізований автомобіль

 • Компетентні співробітники
 • Надійний транспорт
 • Цілодобова готовність
Сучасне обладнання
Спеціальне медтаксі: кушетка з фіксаторами, кріплення для інвалідного візка, модифіковані ноші
Акуратний персонал
Ввічливе ставлення до підопічних, дбайливе звернення та чуйний підхід до будь-якого прохання клієнта
Спеціалізований транспорт
Сучасний реанімобіль оснащений усім необхідним обладнанням та зручними пристроями
ПРО НАС
ПРО НАС

Цілодобова служба перевезення лежачих хворих у Кривому Розі

ПРО НАС

Доставка літніх громадян, інвалідів до лікарні, у медичний центр, до будинку для людей похилого віку та у геріатричний пансіонат, а також у зворотному напрямку — на адресу проживання, здійснюється у місті Кривий Ріг (Дніпропетровська область) цілодобово без перерв на уїк-енд та святкові дні. У всіх міських секторах — Центрально-Міський, Тернівський, Саксаганський, Покровський, Металургійний, Інгулецький та Довгинцівський район — виконується пунктуальне та делікатне транспортування ослаблених патологією українців у потрібному для них напрямку. Основною перевагою, якою повною мірою володіє компанія «R-Clinic-Auto», є ввічливі та добросовісні співробітники, що гарантують клієнтам недорогий та кваліфікований сервіс. Персонал ретельно підібраний з урахуванням високих вимог, які насамперед стосуються лояльності працівників до побажань замовників. Це важливий аспект, тому що інваліда часто потрібно зустріти на залізничному вокзалі або на автовокзалі вже після довгої дороги та перевезти у медичний центр чи пансіонат акуратно, але без затримок у дорозі.

Клієнти «R-Clinic-Auto» часто не в змозі пересуватися без сторонньої допомоги через дисфункцію опорно-рухового апарату. Супровід у медзакладі на оглядах, консультаціях, аналізах та процедурах виконується нашими санітарами з усією відповідальністю. Необхідні навички та досвід у них є.

Персонал підібраний з урахуванням всіх особливостей діяльності фірми — відбувається відбір претендентів, повчальний інструктаж, після якого призначається випробувальний термін. Тільки після проходження тестових змін претендент стає членом колективу.

Замовити послугу перевезення лежачих хворих, пенсіонерів похилого віку, інвалідів і пацієнтів після операції зовсім нескладно. Для цього потрібно лише набрати телефонний номер, який позначений на кожній сторінці сайту, та розповісти менеджеру про свою заявку. Доступний і зворотний зв’язок. Представник «R-Clinic-Auto» обов’язково передзвонить і проведе інформативну консультацію, в рамках якої буде озвучена і вартість замовлення. Менеджер охоче відповість на всі питання, які цікавлять потенційного клієнта та підтвердить приїзд спеціалізованого автомобіля на вказану адресу у визначений час.

«R-Clinic-Auto» надає такі послуги:

 • Перевезення пацієнта з адреси проживання до медичного центру, лікарні, приватного будинку для людей похилого віку або в пансіонат, а також у зворотному напрямку: із закладу охорони здоров’я — додому.
 • Доставка лежачих хворих на хірургічну терапію, масаж, ЛФК, фізіотерапію, на огляд та заходи з діагностики.
 • Супровід пацієнта для здачі аналізів та на обстеження до діагностичного центру.
  Транспортування ослаблених хворобою пацієнтів у радіусі найбільших міст України та до країн, що входять до ЄС.

Додамо — за ціною, що є прийнятною для більшості українських громадян, доступні термінові та позапланові поїздки медтаксі «R-Clinic-Auto» до країн, які включені у Євросоюз. Це напрямок спеціального транспорту до Західної, Південної, Східної та Північної Європи, де пасажир реанімобіля планує пройти курс лікування або проживати в ближньому колі рідних людей та друзів. Цілком достовірно те, що сервіс компанії забезпечений по-справжньому міжнародним рівнем — перевезення ослаблених пацієнтів за український кордон виконується вчасно і за вищим розрядом.

ПРО НАС
Переваги «R-Clinic-Auto»
Переваги «R-Clinic-Auto»

Компанія в особі свого персоналу охоче йде назустріч побажанням замовника, гарантує максимум зручності пасажирам, які ослаблені патологіями, близьким та рідним людям, що супроводжують родича.

 • Зазвичай в особовому складі медтаксі перебувають два санітари, яких вигідно відрізняє гарна фізична форма та моральний кодекс. Санітари професійно розуміються на методах перенесення підопічних у реанімобіль і точно виконують зворотні дії вже за місцем прибуття. Це абсолютно надійні співробітники, які разом з Вами супроводять родича на обстеження, здачу аналізів, проходження відновлювальних і реабілітуючих процедур.
 • У межах протяжного маршруту згідно з договірними умовами до команди може приєднатися фельдшер, який професійно надасть таку життєво важливу послугу, як швидка допомога при раптовому загостренні чи нападі патології. Його своєчасні дії (укол, усунення дефіциту кисню), прийом потрібних медикаментів у правильному дозуванні виключають ризики для життя підопічного та є заходами, які посилюють безпеку перевезення інвалідів та пацієнтів після операції.
 • Водій, що пройшов спеціальну підготовку, чудово справляється зі своїми обов’язками, які полягають не лише у пунктуальному керуванні медтаксі, а й у винятково точному виборі найбільш комфортного та безпечного маршруту транспортування хворої людини. Водій пройшов попередній інструктаж, добре знає дорогу, завдяки чому виключаються трясіння, розгойдування та інші перешкоди, які неприпустимі, коли здійснюється транспортування хворого у Кривому Розі (Дніпропетровська область).
Наше медичне таксі завжди супроводжують 2 санітари
За прайсом додаткової заявки екіпаж доповнить досвідчений фельдшер
ПИТАННЯ / ВІДПОВІДЬ
Відповіді на найпоширеніші Питання:
Чи використовується в реанімобілі кондиціонер?

Так, в салоні інватаксі є система кондиціонування повітря, яка забезпечує комфортну температуру в ході перевезення лежачих хворих у спекотний сезон.

Які документи є обов'язковими для виїзду за кордон?

Для доставки пасажира за кордон України насамперед знадобиться закордонний паспорт; а також витяг з медустанови (лікарня, медичний центр, амбулаторія), амбулаторна карта хворого, страховка для країн, що входять до Європейського союзу.

Чи є в медтаксі кисневе обладнання?

Так, кисневе обладнання, зрозуміло, застосовується у спеціалізованому транспорті в ході доставки хворих Україною та європейськими країнами.

Скільки коштують перевезення лежачих хворих?

Щоб дізнатися точну вартість перевезення інваліда або пенсіонера похилого віку на певну адресу, потрібно зв’язатися з менеджером за телефонним номером, що представлений на мережевому ресурсі, і отримати вичерпну консультацію компетентного персоналу «R-Clinic-Auto».

Які моменти враховує вартість перевезення лежачого хворого?

Ціна доставки лежачого хворого, інваліда або пацієнта після операції безпосередньо залежить від часу доби, на яку замовлено транспортування, від протяжності маршруту в кілометрах, а також від необхідності переносити підопічного сходами при від’їзді та приїзді на вказану адресу.