Перевезення (Транспортування) Лежачих Хворих, Інвалідів — Черкаси, Черкаська область
Мова

Перевезення хворих у Черкасах

В наявності досвідчений персонал та спеціалізований автомобіль

 • Компетентні співробітники
 • Надійний транспорт
 • Цілодобова готовність
Сучасне обладнання
Спеціальне медтаксі: кушетка з фіксаторами, кріплення для інвалідного візка, модифіковані ноші
Акуратний персонал
Ввічливе ставлення до підопічних, дбайливе звернення та чуйний підхід до будь-якого прохання клієнта
Спеціалізований транспорт
Сучасний реанімобіль оснащений усім необхідним обладнанням та зручними пристроями
ПРО НАС
ПРО НАС

Цілодобова служба перевезення лежачих хворих у Черкасах

ПРО НАС

Транспортування інвалідів у місті Черкаси доступне для замовлення цілодобово без вихідних та святкових перерв. Соснівський район та Придніпровський район Черкас повністю забезпечені послугами «R-Clinic-Auto». Усі, хто потребує термінового транспортування до лікарні, до будинку для людей похилого віку, до медичного центру чи до пансіонату для літніх українців, отримують надійний та недорогий сервіс. Базовою перевагою звернення до приватної транспортної компанії, яка перевозить пацієнтів на спеціальній машині, є професіоналізм та делікатність персоналу фірми. Кадрова система в «R-Clinic-Auto» працює за налагодженою схемою. Потенційні співробітники проходять попередню співбесіду, після якої у кращому разі претендент отримує можливість проявити свої якості на тестовій зміні, а потім під час випробувального терміну. У результаті на роботі залишаються старанні і ввічливі санітари, яким можна довірити супровід пацієнта на обстеження, на процедури, на діагностику та на консультацію у лікаря.

Замовити сервіс транспортування інвалідів, післяопераційних хворих доступно на території не тільки міста Черкаси, але й усього регіону Черкаська область. Для цього потрібно зателефонувати за вказаним на сайті номер телефону та отримати інформативну консультацію. Ціна послуги з перевезення лежачих хворих у Черкасах прийнятна більшості наших співгромадян та відповідає актуальному маркетингу даного економічного сегменту.

Компетентний менеджер відповість на дзвінок відразу або обов’язково передзвонить у найближчий час. Під час розмови Ви розповісте про особливості замовлення, дізнаєтеся вартість послуги, домовитеся про точну адресу та час приїзду медтаксі. Прагнення повною мірою виконати поставлене завдання вигідно відрізняє співробітників «R-Clinic-Auto» від колег із конкуруючих фірм, оскільки компанія прагне сформувати винятково респектабельну репутацію та досягти довірливого ставлення клієнтів.

«R-Clinic-Auto» надає наступний сервіс:

 • Перевезення пацієнта з адреси проживання у медичний центр, до лікарні, приватного будинку для людей похилого віку або в пансіонат, а також у зворотному напрямку: із закладу охорони здоров’я — додому.
 • Доставка лежачих хворих на хірургічну терапію, фізіотерапію, на огляд та заходи з діагностики.
 • Супровід пацієнта для здачі аналізів та на обстеження у діагностичний центр.
 • Транспортування ослаблених хворобою пацієнтів у радіусі найбільших міст України та в ЄС.

Додамо, що за доступною ціною здійснюються термінові та регулярні поїздки інватаксі «R-Clinic-Auto» до країн Євросоюзу — це напрями автомобільного транспорту до Західної, Південної, Східної та Північної Європи, де підопічний екіпажа медтаксі планує оздоровитись або проживати у колі родичів. Не викликає сумнівів, що сервіс компанії забезпечений по-справжньому європейським рівнем — перевезення ослаблених пацієнтів за кордон виконується вчасно і делікатно.

ПРО НАС
Переваги «R-Clinic-Auto»
Переваги «R-Clinic-Auto»

Компанія в особі своїх співробітників охоче йде назустріч побажанням клієнта, гарантує максимум комфорту пасажирам, які ослаблені хворобами, а також близьким та рідним людям, які супроводжують пацієнта.

 • Як правило, в особовому складі медтаксі перебувають два санітари, яких характеризує хороша фізична форма. Санітари добре розуміються на методах перенесення підопічних у транспорт і точно виконують зворотні маніпуляції вже за місцем прибуття. Це старанні співробітники, які разом з Вами супроводять пацієнта на обстеження, на здачу аналізів, на проходження оздоровчих та підтримуючих процедур.
 • У ході тривалої поїздки згідно з договірними умовами до команди може приєднатися фельдшер, який готовий надати таку життєво важливу послугу, як швидка допомога при небезпечному ускладненні чи нападі хвороби. Його своєчасні дії, уколи, прийом необхідних медикаментів унеможливлюють ризики для життя пасажира і є важливими заходами безпеки.
 • Професійний шофер чудово справляється зі своїми обов’язками, які полягають не тільки в пунктуальному керуванні спеціалізованим автомобілем, але й у вірному виборі найбільш комфортного та безпечного маршруту перевезення хворої людини. Водій пройшов спеціальний інструктаж, добре знає трасу, завдяки чому виключаються тряска, розгойдування та інші перешкоди, які неприпустимі, коли здійснюється транспортування лежачого хворого в Черкасах.
Наше медичне таксі завжди супроводжують 2 санітари
За прайсом додаткової заявки екіпаж доповнить досвідчений фельдшер
НАШІ АВТОМОБІЛІ

RENAULT TRAFIC AMBULANCE — ЦЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ
МЕДИЧНИЙ ТРАНСПОРТ З НОРМ ЄВРО 5

Перевезення пацієнтів медичного закладу та підопічних до пансіонату для літніх громадян реалізуються на спеціальному транспортному засобі, який обладнаний усім необхідним.

 • Салон реанімобіля оснащений усім, що потрібно пацієнту для комфортної доставки, а також тим, хто супроводжує рідну людину, сидячи у зручних кріслах. Для лежачих хворих призначена кушетка з функціональними кріпленнями, які забезпечують безпеку пасажира у дорозі.
 • Є ходунки та милиці для тих випадків, коли підопічний забажає подолати незначну відстань самотужки — зрозуміло, за підтримки наших співробітників та під наглядом ввічливого персоналу.
 • Нерідко застосовуються сидячі носилки для перенесення на верх і вниз сходами, а також колісні носилки зі спеціального легкого, стерильного сплаву, які мають офіційний доступ у відділення інтенсивної терапії і навіть в операційну.
ПИТАННЯ / ВІДПОВІДЬ
Відповіді на найпоширеніші Питання:
Чи є в інватаксі кондиціонер?

Так, у салоні реанімобіля обладнана система кондиціювання повітря, яка забезпечує комфорт у ході перевезення лежачих хворих у спеку.

Який пакет документів потрібний для проїзду за кордон?

Для доставки пацієнта за кордон насамперед потрібен закордонний паспорт; а також витяг з лікарні (медичний центр, амбулаторія), амбулаторна карта хворого, страховка для країн, що входять до Євросоюзу.

Чи використовується в реанімобілі кисневе обладнання?

Так, кисневе обладнання, зрозуміло, використовується при перевезенні хворих Україною та країнами ЄС.

Скільки коштують перевезення лежачих хворих?

Щоб дізнатися вартість транспортування інваліда або літнього пенсіонера, потрібно зв’язатися з менеджером за телефонним номером, що надано на сайті, і отримати вичерпну консультацію професійного співробітника «R-Clinic-Auto».

Які нюанси вплинуть на вартість перевезення лежачого хворого?

Ціна перевезення лежачого хворого, інваліда або пацієнта після операції безпосередньо залежить від часу доби, на яку замовлена доставка, від кілометражу маршруту, а також від необхідності переносити пацієнта сходами при від’їзді та приїзді на вказану адресу.